Son en Breugel A - HSC D 

Donderdagavond 5 oktober werd de eerste ronde van de avondcompetitie gespeeld tegen HSC-D uit Helmond. Vanwege beschikbaarheid van de zaal was de wedstrijd een week uitgesteld maar nu kon het beginnen. Naar rating een gelijkwaardige tegenstander wat een spannende wedstrijd beloofde. Het eerste punt werd binnengehaald door Pieter. Na een rustig begin werd in hoog tempo de meeste stukken weggeslagen en na het optrekken van de stofwolken bleek Pieter in het eindspel 2 pionnen meer te hebben. Wat genoeg was voor het binnenhalen van de partij. Kort daarna kwam Kristian niet verder als remise maar Dion besliste de wedstrijd na stukverlies van zijn tegenstander. Het verlies van Peter zorgde voor de einduitslag van 2½-1½. 

Kristian Toirkens (1730) - Nico Vissers (1616) ½-½
Dion van Bragt (1687) - Wilfried van de Kimmenade (1687) 1-0
Peter van  der Aalst (1344) - Paul Sanders (1407) 0-1
Pieter van Dam (1446) - Wim Hordijk (1404) 1-0